Wielkanoc z PCK

Przed Świętami Wielkanocnymi w dniach 23 i 24 marca 2018 r. odbyła się zbiórka żywności dla osób potrzebujących zorganizowana przez szkolne koło PCK (pod opieką p. I.Kozłowskiej). W sklepach Biedronka i Kabanos kwestowali uczniowie klas 2 i 3 gimnazjum oraz z klasy 7. Kwestujący zebrali kilkanaście koszy produktów spożywczych, które zostały przekazane potrzebującym rodzinom. Uczniowie, mając świadomość znaczenia akcji, chętnie zaangażowali się w działania Polskiego Czerwonego Krzyża.
Dziękujemy za udział w akcji wszystkim uczniom oraz nauczycielom sprawującym opiekę nad uczniami podczas kwesty - paniom: Kaczmarskiej, Samołyk, Głowackiej, Szeloch, Czerwińskiej, Kwiatkowskiej, Wojciechowskiej, Stylskiej oraz paniom Polak i Trębacz.